Haftalık Burç Yorumları 24 Şubat

Koç:

Sezgi ve farkındalığınız yüksek .Haftanın ilk günlerini akışta geçirmek faydalı olabilir. Yeni ayın getirdiği yüksek farkındalığı hissedeceğiniz iki günün ardından Ay burcunuza ilerliyor. Taze başlangıçlar için hafta ortasını bekleyebilirsiniz. Ancak Merkür retrosunun getirdiği kafa karışıklığına dikkat. Hafta sonunda harcama ve alışverişlerde daha temkinli davranmaya dikkat etmelisiniz, zira keyif ve zevkler ön planda olabilir.

Boğa :

Sosyal yaşamda yenilikler .Haftanın ilk günlerini sosyal bir ortamda geçirebilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşen yeni ay sosyal yaşamınızda değişiklikler getirebilir, yeni arkadaşlar ve yeni bir sosyal çevre edinebilirsiniz. Merkür retrosunda yanlış anlamalara dikkat etmeye devam. Hafta sonu keyifli bir gündem sizi bekliyor olabilir, zira Ay burcunuzda olacak.

İkizler:

Yeni hedefler.Haftanın ilk günlerinde duygusal bir gündeminiz olabilir, duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşen yeni ay iş yaşamınızda, kariyerinizde, görev ve sorumluluk alanınızda değişiklikleri beraberinde getirirken yeni hedef ve planlarınız olabilir. Merkür retrosunda iletişim ve haberleşemeye dikkat etmeye devam. Hafta sonunu daha sessiz sakin geçirmek isteyebilirsiniz, ancak ilişkiler istiyor.

Yengeç:

Yeni macera ve yollar.Haftanın ilk günlerinde daha özgür ve bağımsız bir tutum içinde olmak isteyebilirsiniz. Uzaklardan haber ve yolculuklar söz konusu olabilir. Balık burcunda gerçekleşen yeni ay yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı yeni bir gelişmeyi, yeni bir macera veya yolculuğu gündeminize getirebilir. Hafta sonunda ise sosyal bir gündem sizi beklerken arkadaş ilişkilerinde sabırlı tutumunuzu sürdürmelisiniz.

Aslan:

Yeni iş ve ortaklıklar.Haftanın ilk günlerinde ortak maddi konular, iş yükleriyle dolu bir gündeminiz olabilir. Yeni ay yeni bir iş ortaklığını, yeni bir girişimi beraberinde getirebilir. Hafta ortasında daha rahat, bağımsız hareket edebileceğiniz bir gündeminiz olabilir. Harekete geçebilir, kendinizi yolculukta bulabilirsiniz. Hafta sonuna ise hedef ve planlar damga vururken, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz.

Başak:

Yeni ilişkiler.Haftanın ilk günlerine ikili, birebir ilişkilerin çalkantıları, hassasiyetleri etki edebilir. Dağınık, karmaşık koşullardan çıkıp kurtulmak çaba gerektirirken, akışta kalmak daha kolay bir tercih olabilir. Karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay yeni bir ilişkiyi gündeminize taşırken acele etmemekte fayda var. Hafta sonunda ise bulunduğunuz ortamın dışına çıkıp özgürleşmek isteyebilirsiniz.

Terazi:

Sağlığınıza dair yapıcı adımlar.Haftanın ilk günlerinde içinde bulunduğunuz karmaşık, dağınık şartlardan kurtulmak biraz daha efor ve gayret gerektirebilir. Balık burcunda gerçekleşen yeni ay gündelik yaşamınızda bazı değişiklikleri beraberinde getirirken sağlık ve şifa konuları ana gündem maddeniz olabilir. Hafta ortasında ilişkilere odaklısınız, Venüs karşıt burcunuzdayken ilişkiler adına şanslı, destekleyici bir dönemden geçtiğinizi unutmayın.

Akrep:

Yeni bir uğraşınız olabilir.Haftanın ilk günlerinde aşka, sevdiklerinize, çocuklarınıza dair gelişmeler gündeminizdeki yerini koruyor. Balık burcunda gerçekleşen yeni ay yepyeni bir aşkı, yeni bir uğraş alanını hayatınıza taşıyabilir. Hafta ortasına çalışma ve gündelik yaşam koşullarınız damga vururken ilişkilerde sabırsız, aceleci olmamalısınız. Hafta sonunda ise karşıt burcunuzdaki Ay ilişkilere odaklanmanızı sağlıyor, bu alanda dönüşüm kaçınılmaz olabilir.

Yay:

Aileyle ilgili yeni gelişmeler.Haftanın ilk günlerine ev ve aile konuları damga vururken, geçmişi geçmişte bırakıp bugünde kaldığınızdan emin olmanız gerekebilir, zira zihniniz epeyce dağınık olabilir ve size oyunlar oynayabilir. Yeni ay ailenize ilişkin yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Hafta ortasında neyse ki capcanlı bir ortam ve gündem sizi bekliyor. Sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Hafta sonunda ise gündelik iş ve uğraşlara gömülmemeye dikkat.

Oğlak:

İletişime dikkat.Haftanın ilk günlerinde iletişime dair yoğun bir gündeminiz olabilir. Organizasyon becerileriniz karmaşık gündeminizde size destek olabilir. Yanlış anlama ve algılara dikkat etmeniz gerekebilir. Yeni ay eğitime dair yeni konuları beraberinde getirebilir. Hafta ortasında ev ve aileye dair uğraşlarınız artabilir. Hafta sonunda ise keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Aşk ön planda olabilir.

Kova:

Aileyle ilgili yeni gelişmeler.Haftanın ilk günlerine ev ve aile konuları damga vururken, geçmişi geçmişte bırakıp bugünde kaldığınızdan emin olmanız gerekebilir, zira zihniniz epeyce dağınık olabilir ve size oyunlar oynayabilir. Yeni ay ailenize ilişkin yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Hafta ortasında neyse ki capcanlı bir ortam ve gündem sizi bekliyor. Sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Hafta sonunda ise gündelik iş ve uğraşlara gömülmemeye dikkat.

Balık:

Yeni başlangıçlar. Haftanın ilk günlerinde Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermekte, ilişkilerinizde söz sahibi olmakta zorlanmayabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret ederken, yaşamınızdaki dağınıklığı toparlamak için ihtiyaç duyduğunuz ivmeyi size kazandırabilir. Hafta ortasında maddi konulara odaklı olabilirsiniz, ancak ilişkilerde sabırsız davranmayın. Hafta sonunda kendinizi daha fazla ifade etme şansınız olabilir.


Kaynak: https://www.elele.com.tr/astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com