Haftalık Burç Yorumları 17 Şubat

Koç Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Sağlıklı düşünmek zorlaşabilir .

Haftanın hemen ilk gününde başlayan Merkür retrosu önümüzdeki üç haftaya da damga vuruyor. Bu dönemde kafanızı toplamanız, sağlıklı, mantıklı ya da aklı başında düşünüp hareket etmeniz biraz daha zor olabilir. 19’unda Güneş’in’in burç değiştirmesiyle birlikte hayatın biraz daha kontrolünüz dışı akacağı bir döneme ilerliyorsunuz, bu dönem fedakârlıkları, feragatleri, bırakıp vazgeçeceğiniz durumları ortaya çıkarabilir

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyal etkileşime dikkat

Hafta Merkür retrosu ile başlıyor üç hafta sürecek olan bu retro özellikle sosyal ilişkilerinizde iletişimi etkileyebilir arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle iletişimde yanlış anlamalara alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Ayın 19’unda Güneş’in burç değiştirmesi ile birlikte sosyal yaşamımızın daha çok önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Özellikle iş ilişkileri önem kazanabilir, bu dönem hayata karşı umut tazeleyeceğiniz bir dönem olabilir.

İkizler Haftalık Burç Yorumu

Hedef ve planlar önem kazanıyor

Yeni hafta Merkür retrosu ile başlıyor. Merkür retrosunda özellikle yöneticilerinizle ve patronlarınızla ilişkilerinize ve iletişime dikkat etmeniz gerekiyor, iletişim kopuklukları yanlış anlamalar ve alınganlıklar bu üç haftalık dönemi epeyce zor kılabilir. Ayın 19’unda Güneş’in’in burç değiştirmesi ile birlikte hedeflerinize ve planlarınıza daha çok odaklanacağınız bir dönem başlıyor iş yaşamı ve kariyer konuları sizi motive edebilir.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu

Seyahat planlarına dikkat

Yeni hafta Merkür’ün retrosuyla başlıyor. Merkür retrosunda özellikle yurtdışı ve yabancılarla bağlantılı konularda iletişim bozukluklarına aksaklıklarında gecikme ve ertelemelere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde seyahat planlarınızı oldukça sıkı tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Ayın 19’unda Güneş’in burç değiştirmesi ile birlikte yurtdışı ve yabancılarla ilgili konular sizi daha çok motive etmeye başlıyor. Keşif ve macera duygunuz adeta yeniden uyanıyor.

Aslan Haftalık Burç Yorumu

Dikkati toplamak zorlaşabilir

Yeni haftanın astrolojik açıdan en önemli konusu şüphesiz Merkür retrosu. Merkür retrosunın hemen hafta başında başlaması ile birlikte ortak maddi konularda yatırım ve finansman konularında vergi ve miras işlerinde ortaya çıkabilecek iletişim ve haberleşme kaynaklı aksaklıklara, yanlış anlama ve anlaşılmalara biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Konsantrasyon gerektiren konularla veya işlerle uğraşıyorsun kız dikkatinizi toplamak için biraz daha çaba sarf etmelisiniz. Bu hafta Ayın 19’unda Güneş’in burç değiştirmesi ile birlikte ortak paylaşımlar başlıca motivasyon noktanız olacak.

Başak Haftalık Burç Yorumu

İletişim kopukluğuna dikkat

Yeni hafta Merkür retrosu ile başlıyor. Bu Retro özellikle ikili ve birebir ilişkilerde iletişimde ortaklıklarda evlilik ve birliktelik konularında yanlış anlamaları alınganlıkları iletişim kopukluklarını beraberinde getirebilir karşınızdaki kişiyi anlamak için her zamankinden çok daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Güneş’in ayın 19’unda burç değiştirmesi ile birlikte ortaklıklar yaşamınızın en önemli motivasyon kaynağı haline gelebilir.

Terazi Haftalık Burç Yorumu

Gündelik karışıklıklara dikkat

Yeni hafta Merkür retrosu ile başlarken bu retro gündelik yaşamınızı, çalışma ortamınızı iletişim açısından epeyce karıştırabilir; gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişiler, çalışma arkadaşlarınız çeşitli iletişim sorunlarının kaynağı ve sebebi olabilir. Ayın 19’unda Güneş’in burç değiştirmesi ile birlikte sağlık ve şifa konularında daha fazla odaklanmak isteyebilir bu konuda gereken tedbirleri almak için kendinizi daha kolay motive edebilirsiniz.

Akrep Haftalık Burç Yorumu

Aşkta iletişime dikkat

Yeni haftanın astrolojik açıdan en önemli olayı hiç şüphesiz Merkür retrosu. Üç hafta sürecek olan Merkür retrosunda aşkta iletişim problemlerine daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle yanlış anlama ve alınganlıklardan doğan problemler karşısında zihninizi toparlamak biraz daha zor olabilir. Kendinizi anlatmak için daha çok uğraşabilirsiniz. Ayın 19’unda Güneş’in burç değiştirmesi ile birlikte aşka daha çok odaklanacağınız aşkta motive olacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak isteyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Yay Haftalık Burç Yorumu

Aile içi iletişim karışabilir

Yeni haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Üç hafta sürecek olan Merkür retrosunda ev ve aile içi iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir, geçmiş konular, anılar, yaşantılar zihninizi çok daha fazla meşgul ederken sağlıklı düşünmekte zorlanabileceğinizi unutmayın ve iletişim bozukluklarının kopukluklarını geçiştirmemeye çalışın. Güneş’in ayın 19’unda burç değiştirmesi ile birlikte ev ve aile konularında daha çok odaklanmanız gereken ve bu konularda daha çok motive hissedeceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu

Haberleşme ve iletişim Merkür retrosunda

Yeni haftanın en önemli konusu şüphesiz Merkür retrosu. Merkür retrosunda iletişim ciddi şekilde sarpa sarabilir özellikle kısa yolculuklarda gezilerde görüşme ve ziyaretlerde planlarınızı önceden yapıp bunlara riayet etmeyi ihmal etmeyin. Bu üç haftalık dönemde yanlış anlaşılma ihtimalini sürekli göz önünde tutmalısınız. Güneş’in ayın 19’unda burç değiştirmesi ile birlikte iletişim ve eğitim konuları en fazla motive hissedeceğiniz alan olacaktır.

Kova Haftalık Burç Yorumu

Hesap hatalarına dikkat

Hemen haftanın başında Merkür retrosu başlıyor. Bu üç haftalık dönemde özellikle mali konularda, iş ve para konularında ortaya çıkabilecek hesap hatalarına ihmal ve dalgınlıklara ve bunlardan doğabilecek zarar ziyana dikkat etmeniz gerekiyor. Kafanız maddi konularla dağınık olabilir ve bu dağınıklığı toparlamak daha fazla uğraş gerektirebilir. Güneş’in ayın 19’un da burç değiştirmesi ile birlikte maddi konulara daha çok odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor.

Balık Haftalık Burç Yorumu

Güneş burcunuza ilerliyor

Burcunuzda ilerlemekte olan Merkür bu hafta başından itibaren geri gitmeye başlıyor. Üç hafta süren Merkür retrosu döneminde her ne kadar iletişim konusunda ipler sizin elinizde olsa da kafa ve zihin dağınıklıklarından kaynaklanabilecek iletişim bozukluklarına, yanlış anlama ve anlaşılmaya da çok dikkat etmeniz gerekebilir. Güneş’in 19’unda burcunuza ilerlemesiyle birlikte kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir dönem başlıyor. İstek, heves ve heyecanlarınız öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com