Haftalık Burç Yorumları

Koç:

Şans yıldızı Venüs burcunuza ilerliyor Haftanın hemen başında Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, mistik ve spiritüel konulara daha meraklı olabilir, bu konularla ilgili kişilerle tanışabilirsiniz. Venüs Cumartesi’den itibaren burcunuzda ilerlerken cazibeniz de yükseliyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Aşk ve sevgi yaşamınızda daha büyük ve önemli bir yere sahip olabilir.

Boğa :

Pazartesi günü para ve gelir kaynaklarınızla ilgili konularda yoğun etkiler iş başında.Salı,çarşamba ve perşembe günleri ise iletişim trafiğiniz artacağı gibi sürpriz haberlere de hazırlıklı olun. Kısa seyahatler mümkün.Cuma ve cumartesi günleri ise,aile ve ev temalarınız gündemde olacak.Hafta sonunda kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

İkizler:

İKİZLER BurcuPazartesi günü ilişkileriniz ve sizi ilgilendiren konularda biraz gergin hissedebilir ve duygularınızı abartma eğiliminde olabilirsiniz. Konsantre olmak zorlaşabilir. Salı,çarşamba ve perşembe günleri maddi risk taşıyan işlere girmeyin. Cuma ve cumartesi günleri,iletişim ve ulaşım açısından hızlı ve sürpriz haberler duyacağınız üç gün. Ani seyahatler olabilir. Pazar günü evinizde aileniz ile birlikte güzel ve keyifli saatler sizi bekliyor.

Yengeç:

Pazartesi günü duygusal ihtiyaçlarınız ve güvende olma isteğiniz yükselecektir. Yalnız çalışmak veya sakin bir ortam ihtiyaç duyabilirsiniz. Kırılganlık ve hassasiyet artacaktır. Salı,çarşamba ve perşembe günleri ise ilişki içinde olduğunuz insanlara daha çok odaklanacaksınız. Sevgi ve güven ihtiyacınız ön planda olacak. Yeni işlere başlamak için güzel bir zaman. Sürpriz haberler var. Cuma ve cumartesi, çabalarınızın maddi anlamda karşılık bulması gerektiğini düşünebilir ve bu bağlamda kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Pazar günü gelirlerinizle ilgili verdiğiniz kararlar doğrultusunda girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan:

Pazartesi günü sosyal ortamlar,arkadaşlarla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Arkadaş grubunuzdan biri ile paylaşımlarınız artabilir. Farklı gruptan kişilerle tanışabilirsiniz. Salı,çarşamba ve perşembe günleri ise yalnız kalmak ve dinlenmek ihtiyacınız artabilir. Cuma ve cumartesi günleri,ilişkileriniz odaklı güzel ve sürpriz haberler alabilirsiniz. Pazar günü harcamalarda artış var,dikkat!

Başak:

Pazartesi günü kariyer planlarınıza odaklanacak ve kendinizi dış dünyaya tanıtma ve kariyer hedefleriniz konusunda girişkenliğiniz artacak. Salı,çarşamba ve perşembe günleri kariyerden elde edilen gelir,geleceğe yönelik yapılan planlarınızla ilgili arkadaşlarınız aracılığı ile güzel,sürpriz haberler alacaksınız. Gelen haberlerle kendinizi daha iyimser ve neşeli hissedeceksiniz. Cuma ve cumartesi günleri, bilinçaltı ve maneviyat alanınızda sizi huzursuz ve tedirgin eden konular su yüzüne çıkacak. Gözden geçirip son kararı vermek isteyeceksiniz.

Terazi:

Pazartesi günü yüksek eğitim,yurt dışı ilişkileri,medya ve yayıncılık adına aktif olacaksınız. Bu konularda başlattığınız her girişimin neticesi kalıcı olacak. Salı,çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizle alakalı konular ön planda. İş yapacağınız kişilerle fikirsel bazda oluşacak sorunları güçlü ikna yeteneğiniz sayesinde aşabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri,arkadaşlarınızın daveti size cazip gelebilir. Yine arkadaşlardan gelecek sürpriz haberleriniz var. Pazar günü dinlenmek isteyeceksiniz.

Akrep:

Pazartesi günü ortaklı işler ve paylaşımlarınız gündeminizde olacak. Bu konularda sabırsız ve girişken davranabilirsiniz. Ortak paylaşımlar adına beklentileriniz artabilir. Salı,çarşamba ve perşembe günleri ise görev ve sorumluluklarınızla ilgili kaygılar oluşabilir. İşinizle ilgili dalgınlık ve zihnen karışıklıklar yaşanabilir. Cuma ve cumartesi günleri uzaklardan gelecek sürpriz haberlerle güzel fırsatlar yakalayabilir ve keyiflenebilirsiniz. Hafta sonunda özellikle arkadaşlarla iletişim ve ulaşımda gayet aktif ve enerjik enerjiler açığa çıkacaktır.

Yay:

Pazartesi günü ilişkilerinize yoğunlaşacaksınız. İlişki içinde olduğunuz kişilere karşı sabırsız bir ruh hali sergilemeniz mümkün. İkili ilişkilerde daha girişken olacaksınız. Salı,çarşamba ve perşembe günleri özellikle kadınlarla ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var. Duygusal beklentileriniz artabilir. Cuma ve cumartesi günleri ise; yüksek eğitim,yurt dışı ilişkileri,medya ve yayıncılık adına aktif olacağınız günler. Pazar günü işinizi ilgilendiren konularda çalışmanız gerekebilir.

Oğlak:

Pazartesi günü sağlık ve mesleki rutinlerinizle alakalı konularda beklentileriniz artacağından sabırsız ve girişken davranabilirsiniz.Tansiyona ve çarpıntılara dikkat.Salı,çarşamba ve perşembe günleri ikili ilişkiler ve sözleşmeler,şans getirecek yeni tanışmalar adına sürpriz fırsatlar gündeminizde olurken hafta sonunda ortak gelirler ve ortak işlerle alakalı konuları gözden geçireceksiniz. Cuma ve cumartesi günleri ortak gelirler ve ortak işlerle alakalı konuları gözden geçireceksiniz.Pazar günü hayata bakış açınızı değerlendirebilir ve amaçlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Kova:

Pazartesi ve aşk,çocuklar ve şans konuları gündeminizde olacak.Bu konularda kendinizi sabırsız ve girişken hissedebilirsiniz.Salı,çarşamba ve perşembe günleri mesleğinizle sağlığınızla ilgili rutinlerinizi değiştirmek adına aktif ve şanslı enerjiler sizinle.Cuma ve cumartesi günleri ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz.Mevcut sorunlar sizi huzursuz ve tedirgin edebilir.Pazar günü ortak gelirler gündeminizde olacak.

Balık:

Pazartesi günü işiniz ve aileniz arasında iletişim kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Salı,çarşamba ve perşembe günleri aşk ve çocuklar konusunda daha ciddi planlar yapmanız ve kararlar almanız gerekebilir. Yaratıcılık gerektiren konularda girişken olmanız gerekiyor. İşinizi yeni ve farklı projelerle renklendirmelisiniz. Cuma ve cumartesi günleri üriner bölge ile ilgili sıkıntıları olanlar sağlık kontrollerinizi aksatmamalısınız. Pazar günü ilişkilerinizle gündemde olacaksınız. Özellikle ruhsal uyanma ve bu hayatta sadece kendiniz olmadığını da keşfedeceğiniz bir gün. Belki de ilk defa kişisel ihtiyaçlarınıza ve birebir ilişki içinde olduğumuz kişilere kulak verme dürtüsü uyanacaktır.
Kaynak: https://www.elele.com.tr/astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com