İpek Kirpik Uygulaması Nedir? Nasıl Yapılır ?

Bazen doğuştan bazen de sonradan dökülerek kısa ve az kirpiklerle karşı karşıya kalıyoruz. Hepimizin hayali olan hacimli, dolgun ve uzun kirpiklere kısa sürede ulaşmamız artık mümkün. Bakışlara derin anlamlar yükleyen, kadınların en önemli noktalarından biri kirpikler…

Öncelikle adı üzerinde bu uygulama için gerçek ipek kullanılıyor!Bu uygulamayı seyrek, kısa, açık renk gibi kirpiklerinden pek memnun olmayan kişiler genellikle tercih ediyor. İpek kirpiklerin uzunluğu, hacmi, kalınlığı kişinin isteğine ve göz yapısına göre seçiliyor.Kişinin tercihine göre kalınlığı uzunluğu belirlenen ipek kirpikler tüm kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanıyor.

İpek Kirpik uygulama işlemi genellikle 1 – 2 saatte yapılıyor.İpek kirpiklerin yapıştırma işlemi organik veya hipo alerjik yapıştırıcılarla yapılıyor. Böylelikle sağlık açısından olumsuz etkilere yol açması engelleniyor.ipek kirpikler 3 hafta ile 6 ay arasında kullanılabiliyor.Bu zaman dilimi içerisinde ipek kirpikler kişinin kirpiklerinden ayrılarak dökülmeye başlıyor.İpek kirpik uygulaması ile istediğiniz göz makyajını kendinize uygulayabiliyorsunuz fakat makyaj çıkartma bazlarını özel olarak seçmelisiniz. (Yağsız ürünler tercih etmelisiniz.)

İpek kirpiklerinizi uzun süreli kullanmak isterseniz bakımına özen göstererek, periyodik bakımları aksatmadan uzman kişiler tercih etmelisiniz.Son zamanların gözdesi olan bu işlem size çok yakışacak ve bakışlarınızı daha da keskinleştirecektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com